Google Ads reklamları ile firmanızı şehir, ülke veya dünya genelinde dilediğiniz gibi tanıtabilirsiniz. Google reklamları ile faaliyet alanınıza göre geniş müşteri potansiyeline erişebilirsiniz. Birçok firma ülke genelini hedeflese de bazı küçük ölçekli firmalar şehir içi reklamları seçebilir. Hedef kitlesine göre müşteri erişim potansiyeli 500 bin’den 3 milyar gibi büyük sayılara ulaşabilmektedir.

Sizi gördükçe akılda kalıcı, tıklayınca kazançlı olursunuz. Birçok internet kullanıcısı aramalarında Ör: ” spor ayakkabı ” , ” parti malzemeleri ” gibi geniş arama terimleri ile hem fiyat hem de seçeneklerini çoğaltmaktadır. Aynı zamanda sizin bu hacimde yer alırken de tıklama maliyetlerinizin yüksek olmaması gerekir.

İnternet reklamlarının en güzel yanı hedef kitle seçebilmeniz ve kampanyanın hitap ettiği yaş aralığına uygun planlama ile doğru harcama yapmanızdır. Televizyon, radyo, haber siteleri, gazeteler gibi mecralarda verilen reklamlarınızın hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığını veya ne kadarının ulaştığını ölçemezsiniz. Ve bu reklam platformlarında maliyetleriniz çok yüksek bedeller olurken, diğer reklam stratejinizi doğru belirlemeniz zor olacaktır.

Neden Google?

Yapılan birçok araştırma ve kullanıcı deneyimleri analizi sonucunda, en yaygın kullanılan arama motoru Google seçildi. Farklı birçok insanın katılım gösterdiği seçkin arama motoru kullanım analizleri arasında en önemli ölçüde pozitif deneyim yaşatan Google rakiplerine büyük fark attı.

Google reklam hizmeti ile alakalı profesyonel çalışmalar için adwords hesap uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

    Google Ads ile Kazanın

    Doğru kampanya stratejileri üreten bir ekiple hedef kitlenize sürekli erişebilirsiniz.