Birçok işletmenin web sitesinin dijital performans seviyesi, arama motoru güncellemeleri sonucunda yetersiz kalmaktadır.

Profesyonel web sitelerinde, kullanıcı istekleri ve arama motoru robotlarının kriterlerine uyumlu olarak yön verilmesi gerekmektedir. SEO uyumlu siteler açısından da savunduğumuz bu noktada, birçok web sitesi görüntüsü güzel bir şekilde tasarlanıp bırakılarak bir çok eksiklik ile yayın hayatına devam etmektedir. Web tasarım yapılırken, zamandan tasarruf ve sitenizden getiri elde etmek için işlemlerin bu süreç aşamasında gerçekleştirilmesi fayda sağlayacaktır.

Google güncellemeleri doğrultusunda yer alan birçok kritere uyumlu halde tasarlanan web siteleri arama motoru dostu olmaktadır. Robotların sevdiği ve okumak için geldiğinde kendisini yormayan kod yapısına sahip sitelerin değerini diğer çalışmalara oranla farklı görmektedir. Tüm çalışmalarımızda, görselliğe önem verirken SEO uyumlu site yapısından da taviz vermiyoruz.

İyi Bir Site;

Web sitenizin yayın süresi boyunca içeriklerinin sektörün rekabetine uygun olarak planlanması gerekmektedir. Genel itibari ile örnek vermek gerekirse,

Markanızın veya Sloganınızın doğru algılanması
Ürün veya hizmetlerinize kolay erişilmesi ve açıklayıcı olması
Anahtar kelimeler analizi yapılarak arama hacimine göre çalışılması
Sayfaların açılış hızı
Kullanıcıyı sitede uzun tutabilecek doğru ve özgün içeriklerin barındırılması
gibi birçok fayda sağlayacak fazlaca madde sıralayabiliriz.
Web tasarım ve SEO hizmeti olarak tüm çalışmaların tek bir vücutta barındırılması tam da size göre. SEO hizmetleri kriterler gereği hassas ilerleyen ve hataya yer verilemeyecek kadar önemli aşamalardan oluşmaktadır.

Web Sitesi Bakım Hizmeti

Web sitenizin teknik altyapısı ve bunun yönetimi ile ilgili tüm işlemleri biz sizin adınıza yürütürken, olası sorun durumunda konunun tüm muhatapları ile sizin yerinize tüm görüşmeleri sağlayarak en hızlı çözümleri üretelim. Web hosting, domain ve e-posta hesapları gibi dijital ortamda web siteniz ile alakalı tüm sorunlarınız da sizin için tek muhatap biz olalım ve böylece siz işinizi yaparken gözünüz arkada kalmasın.”