SEO (Arama Motoru Optimizasonu); Google algoritma güncellemeleri ve her geçen gün gelişen teknoloji web sitelerinde açıklar ve eksiklikleri de beraberinde getirmektedir. Profesyonel SEO hizmeti kapsamında gelişen güncellemeleri web sitenize en doğru şekilde entegre etmekteyiz.

Sektörünüzde verdiğiniz hizmetler veya ürünlerinizi arama sonuçlarında görünür hale getirmek ve lider olabilmek için SEO hizmetimiz tam size göre…

Optimize edilmiş bir web sitesi ile daha hızlı hedefe gidersiniz ve istediğinizi elde edebilirsiniz. Bunun için önem taşıyan sayfalarınızı, farklı araçlar ile analiz ederek, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen sayfa yapısını tespit ediyoruz.

İlk Sıra

SEO hizmeti sağlanan bir sitenin yapılan planlamalar ve çalışmalar neticesinde arama motoru dostu bir yapıya sahip olacaktır.
Google arama sonuçlarında, ilk sıraya yükselmek her web sitesi sahibinin hayalidir. İnternet sitenizin SEO çalışmaları tamamlanması sonucunda bulunabilirliğiniz artacak ve potansiyel müşterilerin ilk hedefi olacaksınız.

Kurumsal SEO Hizmeti

Web Aksoy tüm müşterilerine SEO hizmeti kapsamında kurumsal yapıya uygun içerik üretimi ve kurumsal kimliğin gerekliliği doğrultusunda SEO kaynaklarını kullanır. Kurumsal çalışmalarda yapılması planlanan çalışmalar onayınıza sunularak işleme alınmaktadır. Çalışmalarımız doğrultusunda uygunsuz bulunan plan ve içerikler tarafınızdan alınacak yönergeler doğrultusunda en uygun çözümler ekibimiz tarafından üretilecektir .

E-Ticaret SEO Hizmeti

Teknolojinin ilerleyen süreçlerde büyük gelişimi ile birçok alışverişimiz artık internette. E-ticaret SEO hizmeti ile tüm yatırımlarınıza Web Aksoy ekibi olarak uygun SEO paketleri sunarak destek vermekteyiz. Bilinen tüm E-Ticaret yazılımları için yaptığımız SEO çalışmalarımız doğrultusunda, edindiğimiz tecrübeleri; sizin mağazanız içinde kullanalım. Yapılan tüm çalışmalar sonucunda sitenizin görünürlüğü arttıkça kazancınız katlansın.

Doğru SEO Çalışması ve Sonuçları

Doğru bir SEO çalışması yürütmek Arama motoru dostu bir web sitesine sahip olmaktan geçiyor. Web siteniz müşterilerinize doğru bilgi veren, güncel, anahtar kelimelere yönelik aktif çalışmalar gerçekleştiren, sitenizi robotların en kolay şekilde incelemesini sağlayacak şekilde yürütülmelidir. Bahsettiğimiz detaylar açıklanabilecek en yüzeysel detaylardır. SEO, içeriğinde birçok teknik çalışma barındırır. Ancak doğru SEO çalışması ile verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Google gibi büyük bir arama motoru üzerinde konumunuzu ilk sıralara yerleştirebilmek için etkili çalışılması gerekir. Domain ve sayfa otoritesi sıralama konumlarında önemli bir kriterdir. Aynı zamanda sizinle birlikte çalışma sağlayan rakiplerinizin de önüne geçebilmek adına çalışmaların düzenli yürütülmesi gerekir. Google, reklam çalışmaları gibi algoritmaya sahip değildir. AdWords alanı gibi daha fazla bütçe yatırarak rakiplerinizin önüne geçemezsiniz. Doğru ve sürekli adımlar atarak Google’a sitenizin kriterlere uygun olduğunu göstermeniz ve belirlediği güncel kriterlere cevap vermeniz gerekir. Böylece ilerleyen süreçte arama hacimlerinizi etkileyen belirli anahtar kelimelerde üst konumlarda yer alırsınız. Anahtar kelime rekabetleri sizin ve rakiplerinizin yürüttüğü çalışmalar neticesinde otomatik oluşur. Çalışmaların sürekliliğini sağlamak, sıralamalarda edindiğiniz yere sağlam tutunmanızı sağlar.

Ücretsiz SEO analizi kapsamında; siteniz için gerekli incelemeleri yaparak hedefe yükselmek için ne gereklidir, neler yapılır sorularına cevap buluyor ve bunların size maliyeti ne olur teklifini iletiyoruz. Teklif doğrultusunda belirtilen maliyet ve SEO hizmeti süreci haftalık olarak raporlanır, size özel çalışma planları ile işlemler gerçekleştirilir.

SEO teklifi almak ve profesyonel SEO uzmanı ile çalışmak için bir tık daha ilerleyerek, bize ulaşabilir gerekli teklif için talep de bulunabilirsiniz. Birçok desteği bir alan adı altında toplamanız ve yönetimine sunmanız, koordineli ve daha sağlıklı bir ilerleme olacağını bilmenizi isteriz.

    Organik Sonucunuzu İyileştirin

    Sektörünüzde fark yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlayan bir ajansla çalışın.