WordPress (İçerik Yönetim Sistemi), ülkemizde ve dünya genelinde en çok tercih edilen blog sistemlerinden biridir. WordPress açık kaynaklı ve ücretsiz olarak servis edilmektedir. Bu CMS sistem aracılığı ile çok hızlı bir şekilde kurulum yapabilir ve gerekli tüm ayarları tamamlayarak sitenizi yayına açıp içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Tüm bu süreç esnasında kolayca halledebileceğiniz adımları aşıp, takıldığınız noktalarda Web Aksoy size WordPress Destek hizmetini sunuyor. Haftanın 6 günü profesyonel destek talebinde bulunabilir veya sitenizi istediğiniz biçimde tarafımıza yaptırabilirsiniz. Ekip dahilinde SEO Uzmanı, PHP uzmanı ve Grafiker bulunması, tüm kurumsal yapınızı tarafımızdan tek adım ile tamamlamanız içinde büyük avantaj sunmaktadır.

Genel olarak, ücretli temaların birçok warez seçeneklerinde sorunla karşılaşmaktayız. Yada birçok eklentinin güncellemeler sonrasında veya kurulum esnasında bazı yanlış adımların takip edilmesi sonucunda bir takım problemler yaşanabilmektedir. Bu durumda webaksoy.com adresinden profesyonel WordPress Destek talebinde bulunarak sorunlarınız en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

WordPress Destek Hizmeti

WordPress destek hizmeti olarak, en kısa sürede hızlı ve doğru çözümler sunuyoruz. Veya ekibimiz tarafından şık tasarımlar ile oluşturulmuş, yada özel tasarımızın entegre edilerek size özel bir halde yayınlanan projeyi yaptırabilirsiniz. WordPress destek ekibimizde bir çok sorunun yanı sıra, wordpress tema giydirme gibi bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Hemen wordpress tema giydirme işlemlerini başlatmak için bizimle iletişime geçiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile haftanın 6 günü profesyonel olarak destek sunan wordpress destek ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Ayrıca WordPress’in en güzel nimetlerinden biri ücretsiz subdomain ve host alanını kendi serverlarında barındırması ile kullanıcılarına farklı bir hizmet daha vermektedir. Blogger gibi yayınlama yapabileceğiniz bu alanda, kendi özgün alan adınız ve hostinginiz kadar büyük başarı yakalamanız zor olsa da, var olan sitenizi desteklemek için güzel bir kaynak olarak görülmektedir.

WordPress altyapısı ile oluşturulan internet sitelerinde bir çok sorununuza profesyonel ve hızlı çözümlere erişebilmek için doğru adrestesiniz. Bir çok web site alt yapısı arasında kullanımı daha kolay ve kurulumu çok fazla bir bilgi gerektirmeden, video kaynakları ve wordpress blog kaynakları aracılığı ile bir projeyi yayına geçirebilecek her bilgiyi edinebilirsiniz. Tüm işlemleri tamamlayarak oluşturduğunuz sistemde bir sorunla karşılaştığınızda bir çok bilgi güncel versiyonların artması sebebi ile internettte doğruluğu tartışılır hale gelmiştir.

WordPress Teknik Destek

WordPress’i kurmak, genişletmek yada kullanımını kendinize göre özelleştirmek için bir çok kişi yada firmaya erişebilirsiniz. WordPress destek konusunda yazılımdan tema seçimine kadar size her açıdan hizmet sunabiliriz. Ayrıca wordpress destek ekibimizin tüm sistem desteği yanı sıra sitenizin yükselişine de katkı sağlayacak dokunuşlar yapacağını da bilmenizi isteriz. Takıldığınız noktada WordPress destek hizmeti için bize form veya telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

WordPress sisteminden ayrılmak özgün bir site yapmak isterseniz yine aynı ekip güçlü kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Web Tasarım ve yazılım ekibimizden bu konuda profesyonel çözümler sağlayabiliriz.