Opencart Destek hizmeti ile E-Ticaret başlangıcında sorunsuz ve düşük maliyetli ilerleme kaydedebilirsiniz. Birçok firmanın ilk sanal satışa ilk girişinde kullanmayı tercih ettiği ücretsiz E-Ticaret scripti olan opencart sistemi günümüzde var olan ve geliştirilen birçok modül seçeneği ile orta ölçekli birçok firmanın hala vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Web Tasarım ve yazılım çözümleri üzerine çalışmalarını sürdüren Web Aksoy, Opencart destek konusunda profesyonel olarak teknik destek hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir modül, paket satışımız bulunmamaktadır. Site desteği veya Opencart SEO hizmeti ile haftanın her günü sorularınıza cevap bulabileceğiniz Teknik Destek Ekibi webaksoy.com’da.

Opencart Destek Hizmeti

Opencart kurulumu esnasında istenilen tema veri merkezimizde mevcutsa, destek anlaşması yapıldığı takdirde kurulum ile birlikte ücretsiz entegre edilmektedir. Ayrıca SEO hizmeti talebinde bulunan değerli müşterilerimiz içinde birçok ücretli temayı hizmet esnasında (opsiyonel) gereklilik duyulduğu takdirde ücretsiz olarak sitelerine entegre etmekteyiz.

“Opencart mağaza ve paneli ücretsiz olan E-Ticaret alanında kullanabileceğiniz en sade ve kolay bir yazılımdır.
PHP tabanlı script bir çok ücretsiz tema olanağı sunmakla birlikte modüller ile şık hale getirilebilir..”

+ Opencart Kurulumu
+ Opencart SEO Optimizasyonu
+ Tema Kurulum ve düzenlemeler
+ Site Taşıma İşlemleri
+ Opencart versiyon yükseltme
+ Opencart Modül entegrasyonu

“Unutmayınki Sanal pos başvurunuzu yapmadan önce SSL sertifikanızın kurulumu yapılmış olmalıdır.  Https://www.”siteadresiniz”.com olarak sitenizi açarak SSL sertifikanızın kurulu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.